Běhej lesy

Běhej lesy: Boty ti přivezeme až na start

V rámci partnerství s běžeckým seriálem Běhej lesy jsme pro tebe připravili speciální možnost vyzvednutí objednávky z eshopu webroad.cz.

Ze závodů Běhej lesy teď můžeš odjíždět se skvělými zážitky, finisherskou medailí a také s novými botami On. Účastníci oblíbeného běžeckého seriálu mají totiž nyní možnost využít speciální akci, která jim zpříjemní nejen závodní den, ale bude je provázet i v dalších běžeckých kilometrech.

Pokud si na našem eshopu webroad.cz objednáš své boty On a do poznámky uvedeš, že si je chceš vyzvednout ve stánku On na některém závodě Běhej lesy, budou tam pro tebe připravené i s dárkem v podobě batohu On Pack ZDARMA.

  1. Objednej si jakékoliv boty On v hodnotě nad 3790 Kč na webroad.cz. Pokud vybíráš boty speciálně pro lesní závody, zaměř se na štítek „Běhej lesy“, podle kterého poznáš doporučené modely.

  2. Platbu uhraď buď elektronicky přímo v eshopu, nebo pak na místě v hotovosti. Platba kartou není ve stánku možná – v lese to s připojením bývá všelijaké ;-)

  3. Do Poznámky k objednávce vlož heslo: „Běhej lesy + název závodu“, kde chceš objednávku vyzvednout. Bez této poznámky pro tebe boty na stánku nebudou připravené.

  4. Není možné kombinovat s jinou slevovou akcí nebo voucherem.

  5. Nejzazší termín pro objednání je ve středu před konkrétním závodem, abychom stihli všechno nachystat a boty pro tebe byly připravené.

  6. S vytištěným potvrzujícím emailem nebo s potvrzením v mobilu přijď na stánek On, kde ti kolegové s čímkoliv pomohou a předají objednávku.

  7. Pokud na místě zjistíš, že ti boty nesedí, nemusíš je převzít. V případě platby v hotovosti je vyřízení jednoduché. V případě platby předem si informaci zapíšeme a po skončení akce ti bude částka poukázána zpět na tvůj účet.

Boty si můžeš vyzkoušet přímo na našem stánku, ale není možné v nich absolvovat závod. Pokud si ale chceš některý model nejprve otestovat v ostrém terénu, můžeš využít naší bezplatnou půjčovnu testovacích párů, která je připravena na každém závodě.

Doporučené boty Bílá 6.8.

 

Doporučené boty na krátkou trasu

Pro něj

Cloudventure 2 – od 4 290 Kč

Cloudventure Peak – od 4 290 Kč

Pro ni

Cloudventure 2 – od 4 290 Kč

Cloudventure Peak – od 3 290 Kč

 

Doporučené boty na dlouhou trasu

Pro něj

Cloudventure 2 – od 4 290 Kč

Cloudultra – od 4 990 Kč

Pro ni

Cloudventure 2 – od 4 290 Kč

Cloudultra – od 4 990 Kč

Close Košík
Close Wishlist

Close
Navigace
Kategorie
Připojit se k Waitlist Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.